HAKKIMIZDA

Netfen Yayınları, değerli öğretmen ve öğrencilerimizin eğitim – öğretim süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla alanında uzman ve tecrübeli öğretmenlerin titiz ve özverili çalışmalarıyla okula yardımcı, sınavlara hazırlık kitapları hazırlamaktadır.

 

Eğitim yayıncılığının yeni markası olan Netfen Yayınları, yenilikçi eğitim vizyonu ve kaliteli yayın anlayışıyla öğrencilerin başarı yolculuğunda en iyi yardımcısı olmayı kendisine misyon edinmiştir.

 

Öğretmen ve öğrencilere en iyisini sunma gayreti içinde olan yayınevimiz,  evrensel değerlere bağlı, takım çalışmasına yatkın ve yetkin içerik üreten kadrosuyla eğitim yayıncılığı  konusunda tercih edilen bir marka olma vizyonu taşımaktadır.

 

Yayınlarımız Milli Eğitim Bakanlığı’nın açıklamış olduğu öğretim programlarına ve sınav sistemine birebir uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Kitaplarımız, kazanımların kavranmasına ve konuların pekiştirilmesine yardımcı olmakla birlikte, derslerde ve sınavlarda başarıyı artırmayı hedeflemektedir.

 

Yayınevimiz, müfredata uygun yayınları kısa sürede ortaya koyabilen, pedagojik ilkelere uygunluk, uluslararası standartlarda içerik, görsellik ve kaliteli baskısıyla eğitim dünyasına hizmet edecektir.

 

Netfen Yayınları